Конкурентні переваги
Наші бойлери розраховані для довготривалого використання без остраху за іржу. Вони ремонтопридатні та безпечні. Всі без винятку частини бойлера (стінки, днища, спіральні теплообмінники, муфти) виконані з харчової нержавійки AISI 304. При гарній якості води, підігріту воду з бойлера за бажанням можна використовувати для приготування їжі.
Комплектуючі
Пінополіуретан щільністю до 60 кг/м3, нанесений монолітним шаром товщиною до 65 мм, гарантовано вирізняє наші вироби серед найкращих на ринку за показниками енергозбереження. За добу в звичайних умовах витрати тепла в бойлері не перевищують 2,5 С0. Ми використовуємо німецькі компоненти від компанії BASF для отримання якісного пінополіуретану, який не має у своєму складі фреону, токсичних смол та інших речовин, шкідливих для здоров'я людини. Другий шар ізоляції – облицювальний кожух товщиною до 4мм. Ми називаємо його «кокон».
Облицювання «кокон»
Аналогів на ринку немає. Виконується методом автоматичного намотування еластичного джгута з подальшою полімеризацією. Покриття стає міцним та еластичним. Стандартний колір – графіт. Є можливість вибору кольору за вашими вподобаннями.
Ніжки
Аналогів на ринку немає. У них суцільна кругла форма. Виконані вони із сталевоі труби діаметром 25 мм. Унікальна конструкція ніжок додає естетики та знімає всі питання щодо можливості їх пошкодження при транспортуванні чи локальному переміщенні бойлера, зручності підключення знизу технічного зливу чи подачі холодної води, прибирання (немає перешкод і є достатньо простору для підтримання під бойлером чистоти).
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ім'я
Номер телефону
Місто